2012

  • Διασυλλογικοί Αγώνες Ν.Ο. Βουλιαγμένης (8-9/12/2012)

Αγόρια U17

1. Αράπογλου Ανδρέας (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Μεγαρίτης Δημήτρης (Ν.Ο. Κατοίκων Βουλιαγμένης)
3. Δεβεσιάδης Σταύρος (Ν.Α. Κορθίου Ανδρος)

Αγόρια U15

1. Ναμίας Σάμυ(Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Παρούσης Γιώργος (Ν.Ο. Ελληνικών Θαλασσών)
3. Μπαμπέτας Κων/νος (Ν.Α.Ο.Βούλας)

Αγόρια U13

1. Τσορτανίδης Λεωνιδας (Ν.Ο. Κορθίου Ανδρος)

2. Ζιντζόβας Ιάσονας (Ν.Α.Ο. Βάρης Βάρκιζας)

3. Κόγιας Χάρης (Ν.Α.Ο. Βάρης Βάρκιζας)

Κορίτσια (U15 & U 17)

1. Αράπογλου Ναταλία (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Καραντίνου Αλίκη (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Κωνσταντινίδου Σοφία (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

  • Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2012 – Ν.Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΒΑΡΚΙΖΑΣ  (5,6,7 Oκτ. 2012)

Πανελλήνιο Αγόρια TECHNO293 U17

1.  Ευριπίδης Κουτεντάκης  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2.  Λεωνίδας Σουφλής (Ν.Ο.  Ελληνικών Θαλασσών)
3. Μεγαρίτης Δημήτρης  (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)

Πανελλήνιο Αγόρια TECHNO293 U15

1. Ανδρέας Αράπογλου (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Πέτρος Γεωργαρίου  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Θεόδωρος Αρβανίτης  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

Πανελλήνιο TECHNO293 Κοριτσιών (U15 & U17)

1. Δίβαρη Κατερίνα  (Ν.Α.Ο.Βάρης Βάρκιζας)
2. Αλίκη Καραντινού (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Ναταλία Αράπογλου (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

Κατηγορία TECHNO293 U13

1. Τσορτανίδης Λεωνίδας  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Φράγκου Βίκτορας  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Ζιντζόβας Ιάσονας  (Ν.Α.Ο.Βάρης Βάρκιζας)

  • Διασυλλογικοί Αγώνες “Ιωάννη Μπρεκουλάκη 2012″ – I.O.Π  (29-30/9/2012)

Αγόρια U17

1. Μεγαρίτης Δημήτριος (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)
2. Σαχάς Νικηφόρος
3.Καραπέτης Χρήστος (Ν.Α.Ο.Βάρης Βάρκιζας)

Αγόρια U15

1. Αράπογλου Ανδρέας (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Αρβανίτης Θεόδωρος (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Ναμίας Σάμυ (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

Κορίτσια (U15 & U 17)

1. Δίβαρη Κατερίνα (Ν.Α.Ο.Βάρης Βάρκιζας)
2. Καραντίνου Αλίκη (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Δεσινιώτη Παναγιώτα (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

Αγόρια U17

1. ΣουφλήςΛεωνίδας (Ν.Ο.  Ελληνικών Θαλασσών)
2. Μεγαρίτης Δημήτρης (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)
3.Αρβανίτης Θεόδωρος (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)

Αγόρια U15

1. Αράπογλου Ανδρέας  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Γεωργαρίου Πέτρος (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3.Ανδρονής Ιάσονας (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)

Κορίτσια U17 & U15

1. Δίβαρη Κατερίνα  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
2. Αράπογλου Ναταλία  (Ν.Ο. Βουλιαγμένης)
3. Δεσινιώτη Παναγιώτα (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)

  • Προπονητικοί αγώνες Ν.Α.Ο.Βάρης – Βάρκιζας (7-8/4/2012)

Κατηγορία κάτω των 17 ετών (Αγόρια)

  1. Μεγαρίτης Δημήτρης (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)
  2. Καραπέτης Χρήστος (Ν.Α.Ο.Βάρης Βάρκιζας)
  3. Σουφλής Λεωνίδας (Ν.Ο.  Κατοίκων Βουλιαγμένης)

Κατηγορία κάτω των 15 ετών (Αγόρια)

1. Αράπογλου Αντρέας Ν.Ο.Βουλιαγμένης
2. Γεωργαρίου Πέτρος Ν.Ο.Βουλιαγμένης
3. Μπλατσούκας Γιώργος Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας

Κορίτσια (U17 & U15)

1. Αντωνάτου Ιλιάνα  Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας
2. Δεσινιώτη Παναγιώτα  Ν.Ο.Βουλιαγμένης
3. Δίβαρη Κατερίνα  Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας

  • Προπονητικοί αγώνες Ν.Α.Ο. Βάρης -Βαρκιζας (14-15/01/2012)

Κατηγορία κάτω των 17 ετών

1. Αντωνάτου Ηλιάνα ΝΑ.Ο.Β.Βάρκιζας
2. Σουφλής Λεωνίδας Ν.Ο.Ελληνικών Θαλασσών
3. Ανδρονής Ιάσονας Ν.Ο.Κ.Ανδρου
4. Μεγαρίτης Δημήτρης Ν.Ο.Κ.Β
5.  Καραπέτης Χρήστος Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας

Κατηγορία κάτω των 15 ετών

1. Αράπογλου Αντρέας Ν.Ο.Βουλιαγμένης
2. Ναμίας Σάμης Ν.Ο.Βουλιαγμένης
3. Γεωργαρίου Πέτρος Ν.Ο.Βουλιαγμένης
4. Μπλατσούκας Γιώργος Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας
5. Παρούσης Γιώργος Ν.Ο.Ελληνικών Θαλασσών

Κατηγορία κάτω των 13 ετών

1. Λεωνίδας Τσορτανίσης – Ν.Ο.Κ.Ανδρου
2. Δίβαρη Κατερίνα – Ν.Α.Ο.Β.Βάρκιζας
3. Σιρίγος Νίκος – Ν.Ο.Κ.Ανδρου
4. Καραντίνου Αλίκη – Ν.Ο.Βουλιαγμένης
5. Αράπογλου Ναταλία – Ν.Ο.Βουλιαγμένης